Neden Biz?
baslik

NEDEN BIZ?

- Verebilecegimiz en duşuk fiyatlarla size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayi amaçladıgımız için.
- internetin bu geniş dünyasında size formalitelerle ya da resmiyetle degil samimiyetle destek olmayı istedigimiz için.
- Güveni ve anlayışı en ön planda tutmayı hedefledigimiz için.
- Sadeligi ve heyecanı, ayrıntılara ve karmaşıklıga tercih ettigimiz için.
- Dunyanin her yerinde alabileceginiz kaliteli hizmeti bizden cok daha ucuza alabileceginizi kanıtlamak için.
ynbilisim.com.tr, sundugu hizmetleri guclu network altyapisi ve sunucu donanınmlariyla en yuksek seviyede surekliligiyle sunmayı hedefler. Yüksek hızda açılan siteler ve en az kesintiyi amaçlayan yapısıyla, barındırdıgımız tum sitelere guvenilir bir hizmet sunmaya calışır. astralbilisim.com, hizmet anlayışınnda 3 temel prensibi esas alır ve en iyi şekilde uygulamaya çalışır.

 

- Hızlı ve kesıntısız yayın
- Ekonomik ve istikrarli seçenekler
- Etkin, verimli ve çözum odakli teknik destek
Hizmet almadan once muşterilerimizin sormalari gereken bazı soruları cevaplayabiliriz.

 

Sunucularinizda kesinti yasaniyor mu?
Her ne kadar kesintisiz bir hizmet vermeye calissak da zaman zaman kisa kesintiler yaşanabiliyor. Amacimiz bu kesintileri olabildigince az tutmak ve genel anlamda yuksek erisilebilirlik orani sunmaya calismaktir. Sunucularimizin genel olarak erisilebilirlik orani %99'un uzerindedir.

 

Neden fiyatlariniz dusuk?
Amacimiz, yuksek kalitede hizmeti herkesin erisebilecegi bir seviyede sunmak ve ülkemizin internet gelişimine katkida bulunmaktir. Fiyatlarimizi daha da uygun hale getirmeye çalışıyor ve aynı zamanda da hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.
Yuksek önem taşıyan verileriniz ve projeleriniz için uygun cözümü uygun fiyatlarla elde etmenin farkını yaşatmak, uygun kosullarda sunulan ek hizmetleriyle de hizmetinizin surekliligini kolaylastirmak, kesintisiz ve hizli bir hizmeti etkin ve verimli bir destekle sunmaya calismak ve bize olan guveninizi hak etmek icin hizmet vermeyi amacliyoruz.